آرشیو اخبار
پیام تبریک رئیس و اعضای مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه در‌پی کسب مقام نخست حامدولی زاده در مسابقات بین المللی قرآن

پیام تبریک رئیس و اعضای مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه در‌پی کسب مقام نخست حامدولی زاده در مسابقات بین المللی قرآن

نویسنده: editor/ﺳﻪشنبه, 28 اردیبهشت,1395/دسته ها: خبر

رتبه این مطلب:
بدون رتبه

در‌پی کسب مقام نخست در سی و سومین دوره مسابقات‌ بین‌المللی قرآن کریم رئیس و اعضای مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه طی پیامی کسب این عنوان را به حامد ولی زاده تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه در‌پی کسب مقام نخست در سی و سومین دوره مسابقات‌ بین‌المللی قرآن کریم توسط حاج حامد ولی زاده، رئیس و اعضای مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه طی پیامی این موفقیت معنوی را موجب فخر پیروان قرآن حکیم دانست.

متن این پیام بدین شرح است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّ هَـذَا الْقُرْآنَ یِهْدِی لِلَّتِی هِیَ أَقْوَمُ

برادر بزرگوار استاد حاج حامد ولی زاده 

سلام علیکم

اینجانب از طرف خود و اعضای محترم مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه ،با عنایت به اینکه حضرتعالی رتبه نخست رشته قرائت سی و سومین دوره مسابقات‌ بین‌المللی قرآن کریم را کسب نموده اید این موفقیت و پیروزی را به پیشگاه مقام معظم رهبری، ملت عزیز ایران و بویژه جامعه فرهیخته قرآنی و  مردم شهید پرور شهر ارومیه، اساتید محترم و علی الخصوص به خانواده محترمتان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

 این پیروزی ارزنده و موفقیت معنوی؛ موجب فخر و مباهات  مردم شهر ارومیه و آحاد دوستداران و پیروان قرآن حکیم شد که از سوی جنابعالی کسب گردید. سبحان توفیقات روزافزون‌تان را ازخداوند متعال مسئلت می نمائیم.


مهران حاجیلو

رئیس مرکز مطالعات و پژوهشهای شورای اسلامی شهر ارومیه

تعداد نمایش ها (251)/نظرات (0)

تگ ها:

نوشتن یک نظر

نام:
ایمیل:
نظر:
تصویر امنیتی
کد فوق را در فیلد زیر را وارد نمایید
افزودن نظر
Search
کمیته های تخصصی
کمیته قرآن و عترت
کمیته فرهنگ و هنر اسلامی – ایرانی
کمیته سرمایه گذاری، حقوقی و مالی
کمیته ترویج فرهنگ ایثار و شهادت
کمیته عمران، معماری و برنامه ریزی شهری
کمیته محیط زیست، بهداشت و سلامت اجتماعی
کمیته فناوری
پیوندها